Product Category

Arritje të reja

Projektet tona të fundit

Kush Jemi Ne

Shijiazhuang Huangdao Imp.Exp Co, Ltd, është një ofrues të produkteve fletë metalike me cilësi të aluminit të përdorura në fushat e paketimit dhe të ndërtimit. Produktet tona kryesore janë të veshura fletë metalike prej alumini; fletë metalike prej alumini embossed, nxjerr në pah laminator, fletë metalike prej alumini shtëpiake, nxjerr në pah flokët, nxjerr në pah capsule, strip fletë metalike dhe fletë metalike prej alumini roll vigan për aplikacione të ndryshme.

Me inventar të madh dhe çmimet unbeatable, ne kemi fituar pozitën tonë në këtë industri. Që nga fillimet tona përulur në vitin 2012, ne kemi shkuar një udhë të gjatë. Dhe ne e dimë se produkti cilësia është crnerstone e mbijetesës në shoqërinë e biznesit.